iddaa tüyoları ile iddaa analiz , konusu

Merhaba değerli takipçilerim yeni bir bilgilendirme yazımla sizlerleyim ben tahminstari yazarı Ayaz.

Bu yazımda sizlere iddaa ‘da analiz yapmanın faydalarını ve nasıl yapacağını anlatmak istedim .

ANALİZ NEDİR VE NASIL YAPILMALIDIR.

İddaa tahminlerinde analiz yapmak bizlere faydası olacağı kesindir. Peki analizleri nasıl yapmalıyız ve nasıl uygulamalıyız.

  1. Analiz nedir ? : Analiz bir şeyi detaylıca araştırmak,yorumlamak, tartışmak ve öğrenmektir. Analiz yapmak bizi başarıya bir adım daha ilerletir. Bir konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve bunu kendimizce yorumlamaktır.
  2. İddaa tahminlerin’de Nasıl analiz yapılmalıdır : İddaa tahmin ‘de yapacağımız analizler çok detaylı olmalıdır. Örneğin, sakatlı oyuncular, son karşılaşmalar,puan durumu ve ekibin oyundaki performansı. Bunları biraz daha açmak için aşağıda detaylıca açıklayacağım. iddaa tüyoları

SAKATLI OYUNCULUR:

Mübasakadaki karşılaşacak iki takımın cezalı veya sakatlı oyuncularına göz atmak ve kendimizce yorumlamak

SON KARŞILAŞMALAR:

İki takım arasındaki son karşılaşmalarını ele alarak detaylı analizler yapmak. Ayriyetten kendi ligindeki diğer takımlarlara karşılaştıkları maçları ele almak.

PUAN DURUMU:

Önemli konulardan biride karşılaşacak takımların puan durumlarını detaylıca analizden geçirmek. Bunun ne gibi bir faydası olacaktır peki. Müsabakada karşılaşacak iki takım elbette puanları almak için çabalayacağını biliyoruz. Eğer istedikleri bir puan varsa o maçta gayret gösterecekleri kesindir. İstedikleri puan herzaman kendine az bir puan yüksekte olan takımları rekabet seçecekleri için bunun çok önemli bir payı vardır.

OYUNDAKİ PERFORMANSLAR:

Karşılaşacak takımlarının oyundaki performanslarını ele almak ve kendimizce yorumlamaktır. Bu konudada son karşılaşmaların çok önemi vardır. Çünkü son karşılaşmada nasıl bir performans sergilediklerini anlayabiliriz ve kendimizce yorumlayabiliriz.

Bunların bana ne gibi bir yararı olacak diye düşünmeyin. Emin olunki, temel olmazsa bir inşaat olmaz….  Siz değerli üyelerim diğer yazdığım konulardaki düşüncelerimi okursanız çok sevinirim. Ayrıca bu yazıyı paylaşarak bana büyük bir destek vermiş olacaksınız. Lütfen beni takipde kalın ve detayları iyice okuyarak kendinizce yorumlayın veya eleştirin.

Lütfen bu konudaki fikirlerinizi, tartışmalarınızı, düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorum atarak belirtiniz. Sizlere daha iyi bir yazı hazırlamak için hep burada olacağım….

Tahminstari yazarı Ayaz ‘dan yeni bir yazıyı daha bekleyin. Sağlıcakla kalın değerli üyelerimiz.

iddaa tüyoları , iddaa teknikleri , iddaa analiz ile tahminstari.com

Yazar Hakkında

Tahmin Stari

Tahminstari.com iddaa tahminleri ve analiz uzmanı.

Yorum bırakın