BİLGİ ve ÖNERİLER

iddaa tüyoları -5 (dengeli oynama)

iddaa tüyoları -5 (dengeli oynama)

Tekrardan sizlerle yeni bir konuyla tartışmaktayız değerli üyelerimiz. Ben tahminstari yazarı Ayaz. Bu gün sizlere yeni bir iddaa tüyoları daha vereceğim. Bu tüyo paranızın 4/1 eş olarak her kupona nasıl yatıracağınızı ve size ne gibi bir faydası olacağını anlatacağım.

Elinizde 100 TL para olduğunu varsayalım.

  1. 10/1 yani her kupona 10 tl yatıracağız.
  2. Oynamadığımız maçlardan kupon yapacağız.
  3. Analiz, istatistik yapacağız.
  4. Kesinlikle maçları kafadan sallama yapmayacağız, güvendiğimiz maçlardan karışık ama bir kuponda olmayan maçlardan yapacağız.

Bu kuralları unutmayalım. ..

Bunu bize ne gibi bir faydası olabilir ? 100 TL paramızın olduğunu varsaydık değilmi arkadaşlar. Şimdi bu paranın bize ne gibi bir getirisi olacak diye konuşacağız. iddaa tüyoları Fikirlerinizi yorumda belirtiniz.

100 TL ‘den yaptığım 10 kupon’dan elbet birisi gelecektir. Tabi gelmesi için iyi bir analiz yapmak lazım. Analizleri, önerileri, tahminleri yazar olduğum site tahminstari.com ‘dan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

10 TL’den yaptığımız her kuponun en az oranı 8,55 olsun ve bunu 10’la çarparsak 85,47 TL olur. Çok güzel değilmi ? daha ilk kupondan kuponlara harcadığımız masraflar çıktı bile. Daha geriye kalan 9 kuponumuz var illa 1 tane tutacak diye birşey yok. Yada hepsi tutacak diyede. Umarım burada kastettiğim şeyi anlamışsınızdır değerli takipçilerim.

Bu formulden yola çıkarak yapacaklarımız özet olarak geçersek.

Paramızı eşit payda bölerek her kupona yatırmamız ve bu kuponları diğer kuponlarda olmayan maçlardan yapmalıyız nedeni ise 1 maç yatarsa diğer kuponlarda zarar görmesin. Belirttiğim gibi 100 TL ile oynamanız gerekmez, 20 TL Paranız olsa bile bu tüyoları uygulayın.Analizleri kesinlikle doğru yaparak detaylı bir şekilde analiz ederek, kendimizce yorumlayarak ve tartışarak kuponumuza eklemeliyiz. Kısa ve öz bir formül oldu arkadaşlar diğer förmüllerde yakın zamanda gelecek. Hatta belki gün içinde bile yayınlatırım.

Bu yazım siz değerli üyelerimize bir nevzede olsa yardımcı olduysa, lütfen bunu paylaşarak hem diğer arkadaşlarınızında öğrenmesine fayda gösterin, hemde bizlere destekçi olun.

Diğer konulara göz atmayı kesinlikle unutmayın ve tahminstari orjinal facebook hesabını beğenin.

iddaa tüyoları -5 (dengeli oynama) adlı makalemizin sonuna geldik lütfen bizlere destek verin. Ve paylaşın.

Yazar Hakkında

Tahmin Stari

Tahminstari.com iddaa tahminleri ve analiz uzmanı.

Yorum bırakın