BİLGİ ve ÖNERİLER

iddaa tüyoları -6 ( Hislerle oynama )

iddaa tüyoları -6 ( Hislerle oynama ) Makalemiz siz değerli üyelerimiz için çok önemlidir. Bizzzat kendi uyguladığım bu yöntem eminimki siz değerli takipçilerimede bir nevze yararı olacaktır. Belirttiğim gibi dikkatli bir şekilde okursak hak vereceksiniz. Ben uzman yazar Dejavu Ayaz. İyi okumalar. iddaa tüyoları

Geçen yazıda bahsettiğim gibi iddaa bir şans oyunu değildir, bilgi oyunudur ve bu bilginin yanına birazcık şans katmalıyız ve bu şansı sizlere umut ve hayaller olarak tanıtmıştım.

Şimdi bir diğer yöntem olan olan hislerle oynamak tabi bunun bir doğuştan özellik olup olmadığı tartışılır ve bunu yorumlarda belirtirseniz sevinirim.

Benim bilginin yanına şansı katmaktansa hep bir adım önde tuttuğum hislerim var. Ve bu hislerim çoğu zaman bana kazandırdığını söyleyebilirim. Çoğu zaman başımı duvarlara bile vurduğum oluyordu sebebi ise hislerimi dinlemeyip bilgiyi ön safa çıkarmamdı.

Hisler çoğu zaman özenle yaratılmış biz insanlara çok faydalı veya çok zararlı olmuştur. Hisler ile iddaayı bir arada tutmamızın sebebini cidden bende bilmiyorum ama çoğu zaman bana kazandırmışdır. Sizlerde hislerinize güveniyorsanız sizlere söylediğim tekniklerle oynarsanız eminimki faydasını göreceksiniz.

  • Kararsız kaldığımız zaman hislerimizi devreye sokmak. Bu bir iddaa tekniğidir. Bunu sizlere çok faydası olacaktır.
  • Bilgim yok tutturamıyorum diyorsanız, kesinlikle hislerden sonra şansa başvurun. Kesinlikle şansı hislerinizin önünde tutmayın.
  • İddaa ile ilgili bir tekniğim, bilgim var diyorsanız bile buna açık söylemek gerekirse güvenmemek gerekir. Hislerimiz bazen yanıltsa bile bilgirimizden çok daha kazandırabilir.

İddaa teknikleri çok karmaşık bir durumdur. Bu sistemi çözmek biraz zamanınızı alabilir. İlk önce öğrenme hevesimiz olacak içimizde. Ufkumuzu, düşüncelerimizi, fikirlerimizi genişletmemiz lazım.  Ve herzaman kendi içimizden yorumlamamız lazım bunlar bizleri başarıya ulaştırır. Siz değerli üyelerimize bildiğim herşeyi anlatmakdan hiç çekinmeyeceğim hep beraber iddaa ‘nın sonunu getireceğiz ! Yahu adam iddaa’nın sonunu getirsek biz nasıl kazanacağız… Bu işin espirisiydi değerli takipçilerim.

Ben tahminstari.com uzman yazarı Dejavu Ayaz. Siz değerli üyelerimize kazandırmak ve bilgilendirmek için buradayım. İşimi severek ve paylaşarak yaparım. Lütfen bu yazıma destek vermek için arkadaşlarınızla paylaşın.

iddaa tüyoları ve iddaa teknikleri ile tahminstari.com kazandırmaya devam ediyor !

 

Yazar Hakkında

Tahmin Stari

Tahminstari.com iddaa tahminleri ve analiz uzmanı.

Yorumlar

Yorum bırakın