İDDAA TAHMİNLERİ Köşe Yazıları

TahminStari Genel Duyuru

Tahminstari.com Genel Duyurudur;

1- Gurup çalışmamızda gerçekleşen belli başla sorunlara değinmek istiyoruz. Öncelikle sizleri yerleştirdiğimiz gurupta belirtmiş olduğumuz şirkette oyuncu hesabı açarak yatırım işlemi gerçekleştirmelisiniz. Bu prensibe uymayan oyuncularımızı guruptan çıkardığımız için birden fazla bildirim almaktayız. Bir çok oyuncumuz gerçekleştirdiğimiz gurup projesi nedeniyle web sitemizi bile ziyaret etmemesine gerek kalmamakta.

1. 1 Şirketlerde yaşanılan sorunlara elimizden geldiğince yardım etmeye, karşılıklı ilişkileri kurmaya çalışıyoruz. Oyuncu kaynaklı hatalarda ve sorunlarda kesinlikle şirketler sorunlu tutulmamalı. Herhangi bir probleminizde gurup editörlerinize bildirerek yardım talep edebilir veya web sitemiz üzerinden destek talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca canlı destek ekibimizde bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

2- Sms gönderimi yaptığımız oyuncularımızdan gelen şikayetlere değinecek olursak bu konu için canlı destek ekibine bağlanıp telefon numaranızı datamızdan silinmesini talep edebilirsiniz.

2.2 Sms gönderimi iptali ile birlikte mail tanıtım içeriklerininde gönderilmemesini talep ediyorsanız, sizlere iletilen mailde en alt kısımda bulunan “abonelikten çık” linkine tıklayınız.

3- Şirket ve oyuncu ilişkileri konusunda oldukça yoğun bir çalışma gerçekleştirdiğimizi ve destek sunduğumuzu bir çok oyuncumuz bilmektedir. Tüm iş ortaklarımıza karşı aynı tutum ve davranışı benimseyerek, oyuncularımızın zarar göreceğine emin olduğumuz şirketler ile çalışmamızı sonlandırmaktayız. Tüm iş ortaklarımızın bu konu hakkında hassasiyet göstermesini temenni ederiz.

Tüm üyelerimize ve iş ortaklarımıza duyurulur. Saygılarımızla;

Tahmin Stari (Yönetim)

Yazar Hakkında

Tahmin Stari

Tahminstari.com iddaa tahminleri ve analiz uzmanı.

Yorumlar

  • Selam @beylerbeyi34;
   Olumlu bildiriminiz için teşekkür ederiz. Daima tüm sorunlarınıza yardımcı olacağımızdan mutluluk duyayarız. Keyifli ve sağlıklı günler dileğiyle.

  • Selam Mert;
   Samimiyetiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluklardan dolayı geç dönüş yapabiliriz bunun için sizden ve diğer üyelerimizden özür dileriz. Tahminstari ekibi olarak mutlu günler geçirmeniz dileğiyle.

  • Selam Haydar Efe;
   Lütfen canlı destek ekibimize bağlanarak bu konu hakkında bilgi talep edin. Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.

 • mailinize birkaç resim göndermiştim paramı yatırmayan şirket için ne zaman bakacaksınız canlı destekteki konuşmalarımızı gönderdim

Yorum bırakın